اهدا خون حدود ۶۰۰ واحد در خمینی شهر

اهدا خون حدود ۶۰۰ واحد در خمینی شهر

اهدا خون حدود ۶۰۰ واحد در خمینی شهر

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،خمینی شهری ها نیز از اول ماه محرم تاکنون حدود ۴۰۰ واحد خون اهدا کرده اند تا جمع واحدخون های اهدایی تا قبل از عاشورای حسینی به حدود ۱۰۰۰ واحد خون برسد.

زینعلی مدیر کل انتقال خون استان اصفهان امروز در خمینی شهرگفت:همزمان با تاسوعای حسینی دو مرکز پایگاه انتقال خون خمینی شهر و پایگاه بهداشتی درمانی شهر کوشک میزبان عزاداران بودند که همچون سال های گذشته با استقبال مردم مواجه شد.

وی با بیان اینکه پایگاه های انتقال خون استان از روز اول ماه محرم در دو شیفت صبح و بعدازظهرآماده خونگیری بوده اند افزود:علاوه بر شهرستان خمینی شهر، در مرکز انتقال خون خواجو و شهرهای نجف آباد، کاشان و خوانسار نیز خونگیری انجام می شود.

مدیر کل انتقال خون استان اصفهان با اشاره به آمادگی پایگاههای انتقال خون همزمان با عاشورای حسینی گفت:مراکز انتقال خون در شهرستانهای خمینی شهر،کاشان، نجف آباد،شهرضا و خوانسار فردا از ساعت۷صبح آماده خونگیری هستند.

زینعلی تاکید کرد: اهدا کنندگان کارت ملی همراه داشته باشند.

مدیر کل انتقال خون استان با اشاره به طرح نذر خون نیز گفت:شهروندان اهداخون را به یک روز یا یک مناسبت موکول نکنند و با شرکت در طرح نذر خون در طول سال به این اقدام پسندیده مبادرت کنند.

 

درباره نویسنده

موفق خواهم شد نه فورا ... ولی حتما ...

مقالات مرتبط

نگارش یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *