خودکشی دختر مایکل جکسون

خودکشی دختر مایکل جکسون

ماجرای خودکشی پاریس جکسون

مایکل جکسون، خواننده معروف آمریکایی که از پرحاشیه‌ترین سلبریتی‌هایی است که اخیرا برخی شواهد و مدارک در طی اتهامات وی در سال ۲۰۰۹ میلادی در زمینه آزار جنسی کودکان در رسانه‌های مختلف منتشر شد که توانست یکی از جنجالی‌ترین خبر‌های اخیر گردد و به دنبال آن با واکنش‌های بسیار متفاوتی از جانب طرفدارانش روبرو گردید.

اما روز گذشته یعنی سه هفته پس از نمایش مستندجنجالی مایکل جکسون خبر‌هایی حاکی از خودکشی ” پاریس جکسون “، دختر مایکل جکسون که یک مدل و بازیگر ۲۰ ساله می‌باشد، در رسانه‌های متعددی منتشر شد که رسانه ” TMZ ” این خبر را تایید نمود و اعلام کرد که وی بعد از خودکشی در خانه خودش به بیمارستان منتقل گردید.

خودکشی دختر مایکل جکسون
خودکشی دختر مایکل جکسون

همچنین سخنگوی پلیس بدون ارائه جزئیات بیشتر از این اتفاق، اعلام کرد آمبولانس در حدود ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح، پاریس جکسون را به بیمارستان منتقل نمود.

از این رو این اولین اقدام وی به خودکشی نبوده است و پاریس جکسون جوان در سال ۲۰۱۳ نیز قصد خودکشی داشت که خوشبختانه با موفقیت روبرو نشد.

با این وجود هنوز اطلاعات کافی در مورد پاریس جکسون جوان منتشر نشده است و تنها بستری بودن وی در یک بیمارستان تایید گشته است.

درباره نویسنده

همه چیز از یک رویای بزرگ شروع میشه

مقالات مرتبط

نگارش یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *