زندگی نامه الناز حبیبی به همراه همسرش

زندگی نامه الناز حبیبی به همراه همسرش

زندگی نامه الناز حبیبی

نام :الناز
نام خانوادگی :حبیبی
تاریخ تولد :۱۳۶۸/۵/۲۱
محل تولد :تهران
وضعیت تاهل :متاهل
میزان تحصیلات :دانشجوی رشته تدوین
——————————————-
الناز حبیبی متولد۲۱ مرداد ۱۳۶۸، تهران بازیگر سینما و تلویزیون و دانشجوی رشته تدوین است. در کودکی تئاتر بازی می‎کرد. از ۱۳۷۸ همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد. تا کنون، در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی بازی کرده است.

عشق بازیگری از کودکی

از همان بچگی عشق بازیگری داشت می گوید : کلاس پنجم ابتدایی بودم که در کانون پرورش فکری برای بازی در فیلم دفترچه خاطرات به کارگردانی آقای سلطانی انتخاب شدم.

برای بازی در آن فیلم دنبال دختری سروزبان‌ دار و بامزه می‌گشتند که مرا انتخاب کردند با پدرم تماس گرفتند و پس از رضایت ایشان در ۱۱سالگی وارد دنیای بازیگری شدم.

حمایت پدر

پدرم به‌ شدت طرفدار هنر است و از موسیقی تا سینما همه هنرها را دوست دارد، در زمینه بازیگری هم همیشه مشوق و همراهم بود و حتی تا ۱۶سالگی سر کارهایم حاضر می‌ شد.

شهرت

الناز حبیبی در سال ۸۶ در مجموعه تلویزیونی روزگار قریب شناخته شد.

سپس در مجموعه فاصله ها سال ۸۹ و پنج کیلومتر تا بهشت سال ۹۰ توانایی های خود را به رخ کشید و با بازی خود در سریال درسرهای عظیم به چهره محبوب و دوست داشتنی تبدیل شد.

زندگی و عشقم به بازیگری

تمام زندگی‌ ام بر مبنای بازیگری و عشقم به این کاربنا شده است.

بازیگری هرگز برایم شبیه شغل نبوده و نیست، من همیشه عاشق بازیگری بوده‌ ام به‌ جرات می‌ توانم بگویم اگر عاشق بازیگری نباشید حتی یک روز هم در این کار دوام نمی‌ آورید.

خانواده در سوئد

ما شش خواهر و برادر هستیم و من فرزند ته‌ تغاری ام، تقریبا تمام خانواده من در خارج از ایران و در کشور سوئد زندگی می‌ کنند با این حال به‌ شدت کارهایم را دنبال می‌ کنند.

فوت مادر

مادرم دوست داشت من به محض اتمام دوره دبیرستان وارد دانشگاه شوم.

ولی فوت ایشان آنقدر برای من سنگین بود که چهار سال نه درس خواندم، نه کلاسی رفتم و نه کار کردم. ولی بعد از این دوره غم و افسردگی، به خودم آمدم و زندگی را از نو شروع کردم.

ازدواج با شوهر خارج نشین !

الناز حبیبی در سن ۲۴ سالگی و در سال ۹۱ با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد.

همسرم سال هاست که در خارج از کشور اقامت دارد و چون شرایط کاری من هم به گونه ای است که نمی توانم به واسطه شغلم از ایران بروم به همین خاطر من و ایشان از وقت های بیکاری مان استفاده می کنیم و به همدیگر سر می زنیم.

 

طلاق الناز حبیبی
الناز حبیبی و همسرش

 

طلاق الناز حبیبی

چند سالی است دیگر خبری از عکس های دو نفره الناز حبیبی با همسرش نیست بواسطه حضور همسرش در خارج از کشور چند صبائی شایعه طلاق این زوج به گوش می رسید.

این خبر هیچ وقت تایید یا رد نشده است.

به خودم خیلی اهمیت می دهم

برای خودم هدیه می خرم، بهترین هدیه‌ ای که روز تولدم می گیرم هدیه‌ ای است که خودم برای خودم می خرم از طرف دیگر، کمک به دیگران خیلی خوشحالم می کند.

این را از ته دل می گویم و واقعا هر کمکی از دستم بربیابد، برای دیگران انجام خواهم داد.

بازیگران مورد علاقه

دوست ندارم از بازیگری الگو بگیرم.

دوست دارم خودم باشم و کاری که خودم فکر می کنم درست است انجام بدهم.

اما از میان بازیگران، فاطمه معتمد آریا و پرویز پرستویی را خیلی دوست دارم.

درباره نویسنده

موفق خواهم شد نه فورا ... ولی حتما ...

مقالات مرتبط

نگارش یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *