سامانه ایثارگری و ثبت نام کارت ایثارگری

سامانه ایثارگری و ثبت نام کارت ایثارگری

سامانه ایثارگری و ثبت نام کارت ایثارگری

بنیاد شهید و امور ایثارگران، نهادی است انقلابی که در اجرای فرمان رهبر کبیر و بنیانگذر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (رضوان‌الله تعالی علیه) در تاریخ ۲۲/۱۲/۱۳۵۸ و در پی موافقت مقام معظم رهبری مبنی بر ادغام سه نهاد انقلابی بنیاد شهید انقلاب اسلامی، سازمان جانبازان انقلاب اسلامی و ستاد رسیدگی به امور آزادگان تأسیس شده و دارای شخصیت حقوقی و استقلال مالی و اداری است که امور آن طبق مقررات و قوانین مربوط به نهادهای عمومی غیردولتی و در چهارچوب اساسنامه و آیین‌نامه‌های مربوطه زیر نظر رییس‌جمهور و نظارت عالیه مقام معظم رهبری اداره می‌شود.

برای ورود به سامانه خدمات ایثارگری به روی عکس زیر کلیک کنید.

 

سامانه رسمی ایثارگری
سامانه رسمی ایثارگری

 

 

راهنمای کاربر

کاربر گرامی

سایتی که به آن وارد شدید پورتال جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران است که با هدف ارائه خدمات به صورت برخط و امکان ثبت درخواست های متنوع به صورت غیر حضوری طراحی و تولید شده است. لازم به ذکر است که در پورتال جاری خدمات مرتبط با جامعه هدف و پرسنل به صورت یکجا و یکپارچه ارائه شده و از این پس پورتال دومی برای ارائه خدمات پرسنلی وجود نخواهد داشت.

اطلاعات کاربری از پورتال قبلی به سامانه جاری منتقل شده و کاربران می توانند از همان نام کاربری (کد ملی) و کلمه عبور قبلی خود برای ورود به سامانه استفاده نمایند.

با توجه به یکپارچه شدن پورتال آن دسته از پرسنل محترم بنیاد، که ایثارگر نیز هستند برای ورود به پورتال می بایست از نام کاربری و کلمه عبور پورتال ایثارگری قبلی خود استفاده نموده و نام کاربری و کلمه عبور پورتال پرسنلی برای این گروه از اعتبار ساقط شده است.

کاربرانی که صرفاً پرسنل بنیاد بوده و عضو جامعه هدف نمی باشند برای ورود به سامانه می بایست از نام کاربری و کلمه عبور پورتال پرسنلی قبلی خود استفاده نمایند.

 

 

 

 

 

 

درباره نویسنده

موفق خواهم شد نه فورا ... ولی حتما ...

مقالات مرتبط

نگارش یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *