شامپو درخشان کننده برای موهای وز و مجعد ک آر

شامپو درخشان کننده برای موهای وز و مجعد ک آر

شامپو برای موهای وز و مجعد ک آر

کارایی:

حالت دهنده و درخشان کننده ، مناسب برای موهای مجعد

کسانی که موهای فر دارند، معمولا با مشکلاتی چون خشکی موها، وز و شکنندگی آن مواجه می شوند. علاوه بر این برای زیبا به نظر رسیدن موهای فر مراقبت های خاصی نیاز است. در واقع موهای فر نسبت به دیگر انواع مو، بسیار آسیب پذیرتر و ضعیف تر هستند. موهایی که فر طبیعی دارند، بسیار مستعد شکننده شدن و گاهی با یک شانه ساده تعداد زیادی از موها می شکنند. به همین دلیل این نوع موها برای سالم ماندن نیاز به مکمل پروتئین دارند تا بتوانند خود را ترمیم کنند.
DEFINED VOLUME یک شامپوی غنی شده با روغن های مغذی برای حالت دهندگی و درخشان کنندگی موهاست .

مواد فعال:

شامپو درخشان کننده برای موهای وز و مجعد ک آر
شامپو درخشان کننده برای موهای وز و مجعد ک آر

• روغن آرگان

روغن ارگان محصول بسیار عالی برای صاف کردن موهای مجعد است،موهای خشک را نرم می کند و درخشش مو را بیشتر می کند، بین پولک های مو نفوذ کرده و مقاومت مو را افزایش می دهد. این روغن در رشد مو تاثیر بسزایی دارد. به صورت طبیعی مو را آبرسانی کرده و از وز شدن مو جلوگیری خواهد کرد. علاوه بر این موهای وز و خشن را نرم و لطیف می کند. به وسیله قرار دادن پروتئین بین ساختارهای مو، قابلیت درمان موخوره های پایین مو را دارد، شوره و خارش پوست سر را درمان می کند و نوعی ضد شکنندگی مو محسوب می شود.

• ویتامین E

آسیب هایی را که به دلیل اتوکشی زیاد، حرارت و اکسیدان کردن مو به آن وارد می شود را ترمیم می کند.

• روغن هسته انگور قرمز

روغن هسته انگور برای نرم و مرطوب کردن موهای خشک ایده آل است و به حفظ رطوبت مو و جلوگیری از وز شدن، موخوره و شکنندگی مو کمک می کند. حاوی ویتامین E است؛ آنتی اکسیدانی که به ایجاد بافت ها کمک می کند. همچنین حاوی اسید لینولئیک بوده که اسید چرب موثر برای رشد مو است.

نتیجه پس از استفاده

• موی فر باز و حجیم شده

درباره نویسنده

هر لحظه را زندگی کن...

مقالات مرتبط

نگارش یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *