لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو و ابرو زنانه فولیکا

لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو و ابرو زنانه فولیکا

لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو و ابرو زنانه فولیکا

مشخصه ها :

– تقویت جریان گردش خون پوست سر
– محافظت از بافت های سلولی پوست سر در برابر پیری زودرس
– تحریک فرآیند اکسیژن رسانی و تغذیه سلولی
– متعادل نمودن ترشح چربی پوست سر
– تسریع در فرآیند رشد موهای جایگزین
– تقویت ساختار کراتینی مو

– غیر آندروژنیکموارد مصرف :

تقویت کننده و ضد ریزش مو و ابرو مخصوص افراد با الگوی ریزش زنانه

روش مصرف :

لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو و ابرو زنانه فولیکا
لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو و ابرو زنانه فولیکا

روزها یا شب ها یک بار ۶ پاف از لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش موی سر و ابروی فولیکا را مستقیماً بر روی پوست سر خشک یا مرطوب اسپری نموده و به آرامی و به مدت ۳ دقیقه کف سر را به نحوی ماساژ دهید که علاوه بر پوست کف سر ساقه موها نیز به لوسیون ضد ریزش آغشته گردند. سپس بدون نیاز به شستشو، موهای خود را به فرم دلخواه حالت دهید. پس از هر بار استفاده، درپوش اسپری را در جای خود قرار دهید.
جهت استفاده برای ابروها دو پاف از لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش را بر روی انگشتان اسپری نموده و با دقت فقط ناحیه ابروها را کاملاً آغشته نمایید. به منظور جلوگیری از ریزش موی سر، مصرف نامحدود لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا توصیه می گردد. جهت حصول نتیجه بهتر توصیه می گردد به هنگام شستشو از شامپوی تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا استفاده نمایید.

هشدار مصرف :

 • از شستشوی مو تا ۶ ساعت خودداری نمایید.
 • در دوران بارداری و شیردهی مجاز نمی باشد.
 • در صورت مشاهده هر نوع آلرژی مصرف را متوقف و به پزشکمراجعه فرمایید.
 • در صورت بروز خارش مختصر مصرف را قطع ننمایید.
 • مصرف برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی گردد.
 • جهت استعمال خارجی
 • از تماس با چشم، نقاط حساس بدن یا زخم ها خودداری شود.
 • در صورت تماس با چشم ها آنها را با آب تمیز شستشو دهید.
 • در جای خشک و خنک نگهداری شود.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • قبل و بعد از مصرف دستان خود را بشویید.
 • از خشک نمودن موها با حرارت بیش از حد خودداری فرمایید

توضیحات :

لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش موی سر و ابروی فولیکا جهت کمک به جلوگیری از ریزش موی سر غیر آندروژنیک بر پایه کمپلکس تقویت کننده و ضد ریزش موی سر حاوی گلیکو پروتئین، عصاره بورداک، عصاره سیر، عصاره لیکوریس، عصاره آویشن، زینک گلوکونات، ویتامین های B6, B3، بیوتین و پرو ویتامین B5.
ریزش موی الگوی زنانه می تواند ناشی از عواملی نظیر اختلالات ژنتیک، بر هم خوردن تعادل هورمون های غیر ( ج ن س ی )، تغییرات ایجاد شده در دوران پس از بارداری و بعد از قطع داروهای ضد بارداری، اختلالات سیستم ایمنی، کمبود آهن، فشارهای ناگهانی جسمی نظیر بیماری های عفونی، استرس ها و فشارهای روانی، رژیم های تغذیه ای نادرست و آسیب های مکانیکی نظیر بافتن موها به مدت طولانی و استفاده ناصحیح از فراورده های صاف کننده و یا فرکننده مو باشد.

مواد مؤثر :

– گلیکو پروتئین (Glycoprotein) :

گلیکو پروتئین گیاهی موجود در فرمولاسیون این فراورده تحریک فعالیت های متابولیکی و تقویت ساختار کراتینی مو را سبب شده، با افزایش تکثیر کراتینوسیت های پوست سر موجب کندی ریزش موها گردیده و سرعت رشد موهای جدید را نیز افزایش می دهند. گلیکو پروتئین با تحریک فرایند اکسیژن رسانی و فعالیت متابولیکی سلول ها سبب تقویت سلول های مو گشته و با تحریک رشد فیبروبلاست ها و کراتینوسیت ها از بافت های سلولی پوست سر در برابر پیری زودرس محافظت می نماید.

– عصاره بورداک (Burdock Extract) :

این عصاره قرن ها در درمان بسیاری از بیماری ها از جمله ریزش مو کاربرد فراوان داشته است. عصاره بورداک با تنظیم عملکرد غدد سباسه پوست، ایجاد اثرات ضد شوره ای و بهبود جریان خون مویرگی سبب تقویت ساختار مو و پوست کف سر می شود.

– عصاره سیر (Garlic Extract) :

استفاده از سیر در درمان مشکلات مربوط به جریان خون مویرگی در گیاه پزشکی کاربرد فراوان داشته است. این عصاره با تقویت جریان گردش خون مویرگی سبب تقویت پوست سر و موها گردیده و به علاوه با تنظیم ترشحات پوست کف سر و به کمک خواص ضد شوره ای و ضد رادیکال آزاد خود تقویت موها و کاهش ریزش آن ها را سبب می شود.

– عصاره آویشن (Thyme Extract) :

آویشن یک گیاه فوق العاده مؤثر در درمان نارسایی های مربوط به موها می باشد. این عصاره با افزایش جریان گردش خون و تنفس پوستی، کاهش ترشح سبوم، رفع شوره سر و بازسازی غدد مویرگی از ریزش موها جلوگیری نموده و افزایش رشد موهای جدید را سبب می گردد.

– زینک گلوکونات (Zinc Gluconate) :

زینک گلوکونات ترکیبی از گلوکونات و روی می باشد که هر دو در متابولیسم پوست نقش مؤثری را ایفا می کنند. روی با اثر بر ساختار آنزیم ها و سلول ها سبب تحریک سنتز پروتئین ها به ویژه کراتین، کلاژن و الاستین می گردد و گلوکونات نیز با جذب روی و ترکیب شدن با آن بازسازی سلولی را سبب می شود. ترکیب حاصل با تنظیم ترشح سبوم و به کمک خواص آنتی میکروبی، التیام دهندگی و ترمیم کنندگی خود به جلوگیری از ریزش موها کمک می نماید.

درباره نویسنده

هر لحظه را زندگی کن...

مقالات مرتبط

نگارش یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *