ماجرای عکس ترلان پروانه در گوشی فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس

ماجرای عکس ترلان پروانه در گوشی فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس

عکس ترلان پروانه بک گراند گوشی فرشاد احمدزاده

این بازیکن زمانیکه وارد زمین شد توانست یک گل را به ثمر برساند و سومین گا بازی را در این دیدار زد تا در نهایت سپیدرود رشت سه بر صفر شکست بخورد و تیم پیروزی با یک برد پرگل به جشن قهرمانی بپردازد.

نکته ای که عکاسان از این جشن قهرمانی شکار کرده اند عکس پس زمینه گوشی فرشاد احمدزاده بود که عکس مدلینگ ترلان پروانه در آن قرار گرفته بود و باز هم جنجال زیادی را در فضای مجازی به وجود آورد.

پیش از این ویدیو از این دو چهره مشهور در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود این فوتبالیست خانم ترلان را بر کول خود گرفته بود و در حال حمل کردن از یک پاساژ بود.

این در حالی است که بعد از منتشر شدن ویدیو آنها که در حال کولی گرفتن خانم بازیگر بود که بسیاری از کاربران به صفحه های مجازی آنها حمله کردند آنها ناچار شدند که کامنت پست هایشان را غیر فعال کنند.

ماجرای عکس ترلان پروانه پس زمینه گوشی فرشاد احمدزاده +عکس

عکس ترلان پروانه در گوشی فرشاد احمدزاده
عکس ترلان پروانه در گوشی فرشاد احمدزاده

گویا این ماجرا پایانی ندارد و هر سری اتفاقات جنجالی دیگری برای آنها رخ می دهد .

لازم به ذکر است که خانم پروانه قبل‌تر هم با آقای سعید عزت اللهی وارد یک رابطه احساسی شده بود و در صفحه اینستاگرام یکدیگر جملات عاشقانه ارسال می‌کردند که مدتی بعد آقای سعید عزت اللهی در شبکه اینترنتی تی وی پلاس گفت که پروانه دختر ایده آل من نبوده و برای همین رابطه تان را با او به هم زدم.

بعد از این اتفاق آنها به سرعت به این ماجرا واکنش نشان دادند و این فوتبالیست زمان اعلام کرد که این بیت برای سالها قبل بوده و من در حال حاضر وارد نامزدی با یک دختر دیگر شده ام من را نزده نامزدم خراب کند و هیچگونه رابطه ای بین من و او نیست.

حال با انتشار تصاویری از قهرمانی تیم سرخ پوشان باید دید چه واکنشی از سوی این دو خواهد شد.

 

درباره نویسنده

موفق خواهم شد نه فورا ... ولی حتما ...

مقالات مرتبط

نگارش یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *