ماسک تقویت کننده موی خشک ک آر

ماسک تقویت کننده موی خشک ک آر

ماسک تقویت کننده موی خشک ک آر

مشخصه ها :

– ماسک مغذی و تقویت کننده مو
– حاوی روغن آرگان عامل درخشش و نرم کننده
– حاوی ویتامین E عامل ترمیم کننده
– حاوی پروتئین گندم عامل مرطوب کننده و استحکام مو
– حاوی سرامید عامل بازسازی کننده

روش مصرف :

پس از شستشوی موها مقداری از ماسک را به آرامی به ساقه مو بمالید و با شانه درشت تمامی موها را به آن آغشته نمایید ، پس از ۳ تا ۵ دقیقه آبکشی کنید

هشدار مصرف :

ماسک تقویت کننده موی خشک ک آر
ماسک تقویت کننده موی خشک ک آر

– برای استعمال خارجی است . نباید خورده شود
– اگر به چشم وارد شد آن را با آب فراوان بشویید
– بعد از مصرف درپوش محصول را باز نگذارید
– تست درماتولوژیکی و تست نیکل بر روی محصول انجام شده است

توضیحات :

ماسک موها برای تقویت موهای ضعیف و نازک بهترین راه درمان هستند به طوری که این ماسک ها علاوه بر تقویت و استحکام موهای سر ریشه مو رانیز تقویت می کنند .
High Nutritive غنی شده با روغن آرگان برای احیا مو بسیار مناسب است .
ماده اصلی این ماسک پروتئین کشمیر و ابریشم است . این دو ماده به همراه سرامیدها ، پروتئین های گندم و روغن آرگان لایه نازکی می سازند که مو را کاملا تغذیه کرده و رطوبت را در آن نگاه می دارد .

مواد فعال :

– روغن آرگان

روغن آرگان محصول بسیار عالی برای صاف کردن موهای مجعد است ، موهای خشک را نرم می کند و درخشش مو را بیشتر می کند ، بین پولک های مو نفوذ کرده و مقاومت مو را افزایش می دهد . این روغن در رشد مو تاثیر بسزایی به صورت طبیعی مو را آب رسانی کرده و از وز شدن مو جلوگیری خواهد کرد .
علاوه بر این موهای وز و خشن را نرم و لطیف می کند . بوسیله قرار دادن پروتئین بین ساختارهای مو ، قابلیت درمان موخوره های پایین مو را دارد ، شوره و خارش پوست سر را درمان می کند و نوعی ضد شکنندگی مو محسوب می شود .

– ویتامین E

آسیب هایی را که به دلیل اتوکشی زیاد ، حرارت و اکسیدان کردن مو به آن وارد می شود را ترمیم می کند .

– پروتئین گندم

قسمت اعظم پروتئین گندم را ماده ای به نام گلوتن تشکیل می دهد . این مواد حاوی زنجیره های آمینو اسیدی بزرگ هستند و به طور عمده باعث نرمی مو و لطافت و همچنین درخشانی در سطح مو می شوند . پروتئین جوانه گندم از ریشه تا ساقه موها را تغذیه کرده و استحکام آن ها را افزایش می دهد . پرو ویتامین B5 موها را مرطوب کرده و از آن ها به خوبی محافظت می کند .

– سرامید

سرامیدها عامل مهم و موثری بر لایه کوتیکولی مو هستند که از لایه بیرونی مو تا عمق تار مو در قسمت های آسیب دیده نفوذ کرده و ساختار طبیعی آن ها را بازسازی می کند . همچنین با قوی تر کردن موها از آن ها در مقابل عوامل مضر خارجی محافظت بیشتری می نماید .

درباره نویسنده

هر لحظه را زندگی کن...

مقالات مرتبط

نگارش یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *