مهدی یراحی ممنوع الکار شد

مهدی یراحی ممنوع الکار شد

در این قطعه که به آلبوم «سه گانه اجتماعی اول» اختصاص دارد، افرادی همچون روزبه بمانی (ترانه‌سرا)، مهدی یراحی (آهنگساز و خواننده)، هومن نامداری (تنظیم‌کننده)، امیر خائف‌زاده و مهدی یراحی (تهیه‌کننده) و موسسه جام سبز (ناشر) فعالیت میکنند.

 

این خواننده همچنین در تازه ترین کنسرت خود که در تاریخ ششم دی ماه در دو سانس در تالار آفتاب شهر اهواز برگزار شد در حمایت از مردم اهواز با لباس کارگران گروه ملی به روی صحنه رفت که همین اقدام واکنش وزارت ارشاد را در پیش داشت و مسبب ممنوع الکار شدن این خواننده تا اطلاع ثانوی شده است.

مهدی یراحی ممنوع الکار شد
مهدی یراحی ممنوع الکار شد

در ادامه نیز بنا به گزارش رسیده، مجید فروغی، مدیر روابط عمومی هنری در این خصوص اعلام داشت که، ویدیو و متن آهنگ پاره سنگ که منتشر شده با کلیپ و متنی که در دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز گرفته،مغایرت داره و تحریف شده است.


روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خبر ممنوع‌الفعالیت شدن مهدی یراحی، خواننده موسیقی پاپ را تکذیب کرد.

به گزارش خبرآنلاین، مجید فروغی، مدیر روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن تکذیب خبر ممنوع‌الفعالیت شدن مهدی یراحی، تاکید کرد موسسه منتشر کننده کلیپ «پاره سنگ»، مسوول انتشار این اثر بدون مجوز است که باید پاسخگو باشد.

او توضیح داد: «کلیپ منتشر شده «پاره سنگ» با فیلمی که دفتر موسیقی مجوز داده، مغایرت دارد.

همچنین بخشی از شعر منتشر شده در این کلیپ، متفاوت با شعری است که مجوز دریافت کرده. بنابراین کلیپ «پاره سنگ» غیرمجاز است.»

فروغی در ادامه خبر داد دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران موسسه‌ای را که این کلیپ را منتشر کرده است احضار کرده تا در این مورد توضیح دهند و پس از آن برای ادامه فعالیت آن‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد.

مدیر روابط عمومی معاونت هنری درباره ادامه فعالیت مهدی یراحی، خواننده این اثر هم گفت: «بعد از شنیدن توضیحات موسسه منتشر کننده کلیپ «پاره سنگ»، تصمیم نهایی گرفته خواهد شد. بنابر این خبر ممنوع‌الفالیت بودن مهدی یراحی درست نیست، چون هنوز هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده است.»

درباره نویسنده

همه چیز از یک رویای بزرگ شروع میشه

مقالات مرتبط

نگارش یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *