۱۰ نکته راجع به مد مردان / سری ۳

۱۰ نکته راجع به مد مردان / سری ۳

۱- رنگ سفید برای پیراهن، رنگ مناسبی است، ولی از آن جا که این رنگ برای هر کس مناسب نیست، رنگ جایگزین آن آبی روشن است که به اکثر صورت ها می آید.

۲- در مورد پیراهن های دکمه دار اجباری نیست که دکمه بالا را حتما ببندید. اگر این دکمه باز بماند، مد معمول ایتالیایی است.

۳- در محل کار خود از پوشیدن پیراهن های آستین کوتاه اجتناب کنید. این نوع پیراهن بیشتر مناسب اوقات فراغت است، مگر این که محیط کار، غیر رسمی بوده که در این مورد از پوشیدن کراوات هم باید خودداری کرد.

۴- قبل از بتن کردن کت، آستین های پیراهن را پایین بزنید، در غیر این صورت به نظر خواهید رسید که پیراهن آستین کوتاه به تن دارید.

۵- برای ظاهر شدن در تلویزیون رنگ آبی روشن را برای پیراهن خود انتخاب کنید، چون این رنگ بیشتر از هر رنگی روی صفحه تلویزیون خود نمایی خواهد کرد.

۶- افرادی که دید خوبی در تشخیص کیفی دارند، از ابتدا به دنبال پیراهنی می روند که اطراف آن درز داشته باشد. نازکی درز، کیفیت پارچه را نشان می دهد. این نوع جزئیات را هنگامی متوجه می شوید که تای پیراهن را کاملاً باز کرده باشید.

۷- در مورد پیراهن های دست دوز، در اندازه سر آستین ها برای این که جایی برای بستن ساعت وجود داشته باشد، بر حسب این که آن را روی مچ دست چپ می بندید یا دست راست، متفاوت است.

۸- اگر یقه بیرونی خود را به خیاط بدهید که آن را برگرداند، عمرش را دو برابر می کنید. حتی به این منظور بخشی از پارچه اصلی پیراهن خود را از قسمت های پایینی مورد استفاده قرار دهید، یا این که از پارچه سفید استفاده کنید.

۹- پیراهن بعد از شستشو، نباید چروکیده رها شود. چرا که در دمای بالا پیراهن به سادگی چروک می خورد.

۱۰- تحت هیچ شرایطی تی شرت نباید از زیر یقه باز دیده شود. کسی مایل نیست لباس زیر شما را ببیند.


برگرفته از کتاب ۳۶۵ نکته راجع به مد مردان

اختصاصی:localfa.com

درباره نویسنده

صبر، عنصر اصلی موفقیت است.

مقالات مرتبط

نگارش یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *